Panel: rejestracja

Wypełnij formularz rejestracyjny

W związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych w celu poprawnej rejestracji na potrzeby komunikacji biznesowej i współpracy handlowej.
Dane niezbędne do zarejestrowania się oznaczone są gwiazdką.
Wszelkie dodatkowe dane udzielane są dobrowolnie, w celu przyśpieszenia komunikacji biznesowej, przygotowania oferty dopasowanej do Państwa oczekiwań oraz badania rynku.
Dzięki wyrażeniu przez Państwa zgody będziemy mogli utworzyć Państwa konto i przesłać wiadomości zwrotne z przygotowanymi ofertami na zgłaszane inwestycje.
Więcej informacji na temat przetwarzanych danych znajdziecie Państwo w pod linkiem Informacje dotyczące danych osobowych.
Wszelkie informacje dotyczące Państwa danych, ich modyfikacji, akutalizacji, czy usunięcia zgromadzonych w systemach Europanels Sp. z o.o., możecie Państwo uzyskać za pomocą zapytania na adres e-mail: dane.osobowe@europanels.pl.
Jeśli wyrażają Państwo chęć i zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych, prosimy o wiadomość wpisując w treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną." na adres: zgoda@europanels.pl.


Zaznacz aby wyrazić zgodę